13.09.2009

Ny film.

Forfatter: Åse Clausen Bjerg

Film fra Kvinder for Danmark.

 Åse Clausen Bjerg har fremstillet en udmærket film om det folkemord, vi udsættes for af vore politikere.
Hun skriver: 
 
Sommeren er gået med fremstilling af video-film. Det har ikke været uden problemer, da muhamedanere ikke vil lade sig fotografere, selvom det er på offentlige steder, men nu er en film på et kvarter  klar og kan  ses i to afdelinger på www.kvinderfordanmark.dk
Den tager udgangspunkt i Mogens Glistrups udtalelse: "De er kommet for at slå os ihjel", og filmen ender med samme udsagn, idet den befolkningsudskiftning, som foregår i disse år, er et legalt folkemord. Filmen er samtidig en cadeau til Mogens Glistrup.
Den handler om, hvordan muhamedanere æder sig ind i det danske revir - stykke for stykke, og gradvist sætter dansk kultur ud af spil. Det er den første i sin art, og vi regner med at fremstille  flere af samme slags.
Filmen er både oplysende og formentlig også provokerende for sarte korrekte sjæle.
 
Åse Clausen Bjerg

Læs INDSIGT-UDSYN her

BESTIL BØGER HER

Nyeste videoer -  herunder alle
talerne fra Folkefesterne 2014-2019
se dem i videoteket lige nedenunder

Se flere i Audio- og videoteket

Giv en hånd med

Bliv medlem af foreningen eller støt vores arbejde økonomisk.

 

Du melder dig ind her

MobilePay betalingsnr.:
34810